Prebacili smo se na novi forum .Molim ostale clanowe da se regis na www.kosovo-srbija.mojkgb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prebacili smo se na novi forum .Molim ostale clanowe da se regis na www.kosovo-srbija.mojkgb.com


 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pravila foruma

Ići dole 
AutorPoruka
EnA^
Administator
Administator
EnA^


Broj poruka : 70
Datum upisa : 17.12.2010
Godina : 28
Lokacija : Beograd

Pravila foruma Empty
PočaljiNaslov: Pravila foruma   Pravila foruma EmptySub Dec 18, 2010 3:22 am

1.Spamovanje
Strogo je zabranjeno spamovanje ili "budzenje" postova.Zabranjeno je u postu pisati samo jednu rec
kao sto je (tnx,super,lol...).


2.Postovi koji nemaju veze sa temom
Zabranjeno je pisati o necemu,a da nema veze sa temom o kojoj se razgovara.


3.Dupli postovi
Strogo je zabranjeno praviti duple postove,za to sluzi EDIT.


4.Reklamiranje
Reklamiranje je dozvoljeno samo u Community Zone.Ukoliko se vasa reklama nadje na nekom drugom mestu npr signature, avatar, bice obrisano a doticni banovan.


5.Vredjanje
Vredjanje drugih clanova po nacionalnoj ili verskoj osnovi bice strogo kaznjeno.Ovaj forum sluzi kako bi se druzili i sto bolje upoznali,a ne da bi vodili rat.


6.Koristenje tudjeg accounta
Na forumu je zabranjeno koristenje tudjeg accounta.Korisnik koji bude primecen da koristi tudji account bice trajno udaljen sa foruma.


7.CAPS LOCK
Koriscenje CAPS LOCKA je zabranjeno jer pri tome iskazujete svoju zrelost i dernjavu (galamu).U recenici moze par reci da bude velikim slovima ali ne i citava recenica.


BiLo Koja Tema o Cheat! Strogo Zabranjeno

Za krsenje nekih od navedenih pravila dobijate WARN !

3 WARNA= Ban na 5 dana
5 WARNA= Ban na 10 dana
7 WARNA= Ban na 20 dana
Nazad na vrh Ići dole
http://cs-proffesional.team-forum.net/forum
 
Pravila foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Prebacili smo se na novi forum .Molim ostale clanowe da se regis na www.kosovo-srbija.mojkgb.com :: Generalno :: Pravila Foruma i Servera-
Skoči na:  
Slobodno Slobodno™ Slobodno Slobodno
Slobodno Slobodno Slobodno Slobodno
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions